Zaměstnanec ŠKODA AUTO závodu Kvasiny vyhrál KODIAQ v rámci motivační akce Zlepšovatelství

Kvasiny, 12. 1. 2018 – Možnost ovlivnit nejen procesy ve společnosti a podílet se na jejím zdokonalování. Tak by se dal popsat motivační program Zlepšovatelství známý jako ZEBRA, díky kterému mají zaměstnanci ŠKODA AUTO možnost aktivně se podílet na zlepšování pracovních podmínek, procesů, postupů, kvality a udržování konkurenceschopnosti společnosti v automobilovém průmyslu. Společnost ŠKODA AUTO společně s Odbory KOVO program Zlepšovatelství dlouhodobě podporuje.

V závodě Kvasiny mohli zaměstnanci během loňského roku podávat zlepšovací návrhy v rámci akce Zlepšujeme Kvasiny…medvědí silou. Velkou motivací pro ně byla možnost získání atraktivních cen za podání zlepšovacího návrhu.
Vítězové prvního kola, které se týkalo návrhů podaných za březen až červenec, získali např. víkend s vozem KODIAQ se vstupenkami na bundesligový zápas nebo wellness vouchery.
Ve druhém kole, za návrhy podané za srpen až prosinec, mají zaměstnanci možnost vyhrát opět hodnotné ceny v podobě zájezdu na MS v hokeji 2018 do Dánska, elegantní chytré hodinky Smart Watch, vstupenky na vybraný koncert či wellness vouchery na relaxaci a odpočinek.


Všichni zaměstnanci, jejichž zlepšovací návrhy podané v době probíhající motivační akce, představují pro závod ŠKODA AUTO Kvasiny výrazně pozitivní dopad finančního i nefinančního charakteru, byli zařazeni do losování o hlavní cenu – vůz SUV ŠKODA KODIAQ. Jméno výherce vylosovali organizátoři motivační akce 8. ledna za přítomnosti notáře, ke slavnostnímu předání pak došlo 12. ledna přímo na pracovišti výherce.
Nové SUV předali členové představenstva společnosti ŠKODA AUTO Michael Oeljeklaus, člen představenstva zodpovědný za Výrobu a logistiku a Bohdan Wojnar, člen představenstva zodpovědný za Řízení lidských zdrojů spolu se zástupcem Odborů KOVO Martinem Lustykem, vedoucím závodu Kvasiny Jiřím Černým, a Koordinátorkou útvaru Zlepšovatelství, Annou Beranovou.