prukazové fotografie

Společnost ŠKODA AUTO věnovala téměř 2 miliony korun na podporu sportovních klubů na Rychnovsku

Kvasiny, 5. 2. 2018 – Společenská odpovědnost je jednou z hlavních priorit společnosti ŠKODA AUTO. V souladu s touto strategií automobilka dlouhodobě podporuje lokální sportovní sdružení také v okolí závodu Kvasiny. V loňském roce obcím věnovala téměř 2 miliony korun na zakoupení nového vybavení nebo úpravu prostor.

Společnost ŠKODA AUTO podporuje okolí závodu Kvasiny, a to zejména v oblasti bezpečnosti, dopravy, zdravotního a sociálního zabezpečení, vzdělávání a volnočasových aktivit – především sportu.

Nejen do sportovních aktivit se společnost snaží zapojit také nově příchozí pracovníky, a to včetně zahraničních. Pomocí projektu s názvem „Najdi si svůj klub“ zprostředkovává svým zaměstnancům širokou škálu sportovního vyžití. Podporu místních organizací zástupci společnosti ŠKODA AUTO vždy projednávají s příslušnými starosty měst a obcí.

Společnost ŠKODA AUTO podpořila lokální sportovní kluby celkem 13 měst a obcí, mezi nimi například Kvasiny, Solnice, Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí, Vamberk a další.