prukazové fotografie

RK Crazy na mezinárodní taneční soutěži

Za podpory Královéhradeckého kraje a města Rychnova nad Kněžnou se padesátka tanečníků z rychnovského Déčka zúčastnila mezinárodní taneční soutěže „ O pohár města Letovic a Kunštátu“ v Letovicích. Během celého dne bylo možno vidět 1.800 tanečníků v několika formacích na dvou pódiích. Rychnovští tanečníci soutěžili v různých kategoriích a jejich výsledky byli skvělé. RK Crazy – mini 2.místo show dance, RK Crazy – děti 2.místo street dance, RK Crazy – junioři 4.místo show dance, RK Crazy – dospělí 6.místo street dance. Tanečníci rádi přijímají výzvy, a tak jsme se nebáli utkat v duech, kde Laliová A. a Šabatová N. vybojovaly krásné 3.místo.

O následujícím víkendu se tanečníci RK Crazy a Mixíku zúčastnili taneční soutěže „O jablonskou tanečnici“ v Jabloném nad Orlicí a také do rychnovského Déčka získali další ocenění. RK Crazy – mini 1.místo, RK Crazy děti – 3.místo, RK Crazy – junioři 1.místo, RK Crazy – dospělí 3.místo, Mixík – 3.místo a duo Laliová A. a Šabatová N. 1.místo.

Děkujeme za podporu Královéhradeckému kraji, městu Rychnovu nad Kněžnou, DDM Déčku a rodičům. Tanečníkům přejeme mnoho dalších úspěchů.