ESET Mobile Security pro Android

1 stanice, platnost licence 12 měsíců ESET Mobile Security pro Android

Pokročilá internetová ochrana pro váš Android telefon nebo tablet včetně Anti-Theft modulu. Objevujte internet v bezpečí; Online svět čeká. S ochranou ESET není důvod držet se zpět. Užívejte si internet. ESET Mobile Security pro Android Pokročilá internetová ochrana pro váš Android telefon nebo tablet včetně Anti-Theft modulu. Objevujte internet v bezpečí Online svět čeká. S ochranou ESET není důvod držet se zpět. Užívejte si internet na mobilu nebo v tabletu s vědomím že jsou vaše zařízení v bezpečí. Surfujete na internetu nebo nakupujete online? Prohlížejte weby s vědomím, že jste v bezpečí díky prověřenému antiviru.

Anti-Phising ochrání vaše osobní data. Co dělat při ztrátě zařízení? Proaktivní Anti-theft vám v případě ztráty ukáže fotky z kamer v zařízení a umožní vám zobrazit jeho polohu na mapě. Umožní také zařízení kompletně zablokovat. Chcete mít telefon pod kontrolou? Díky filtru hovorů a SMS můžete blokovat vybraná telefonní čísla nebo určit v jakých časech se vám budou moci lidé dovolat.

Všechny potřebné funkce pro vaše bezpečí Antivirus Ochrana v reálném čase Vzdálené zamknutí Zvuková siréna GPS lokalizace Podpora tabletů Snímky z kamer Upozornění na vybití Kontrola SIM karty Filtr volání a SMS Vzdálené smazání Vylepšený Anti-Theft Anti-Phishing Zprávy na obrazovku Vzdálená lokalizace Systémové požadavky Android 4.0 a novější RAM 512+ MB Dotyková obrazovka (min. 240x320px) Procesor: 500+ MHz ARM7+ Internetové připojení Nejsou podporována zařízení s více než 1 SIM a tzv. rooted zařízení. Některé funkce (např. Anti-Theft a Filtr volání a SMS) nejsou dostupné na tabletech, které neumožňují volání.

• Funkčnost některých vlastností je závislá na operačním systému.

Zakoupíte v IndiGO