prukazové fotografie

Pět minut pro Rychnovsko: Co místní v regionu pálí? A co těší?

První výzkumy ukazují, že třetinu lidí hodně zajímá, co se děje v jejich regionu. Zajímají je hlavně informace o kulturních akcích, rozvoji regionu a dopravní situaci.  

Skoro čtvrtina lidí se ale necítí být dostatečně informovaná o dění ve svém okolí. Pálí je třeba i nedostatek obchodů s oblečením nebo fungování pošty.

Lidé mají v regionu svoje “srdcové” záležitosti: vévodí jim třeba hrad Potštejn, ale hodně mají rádi i rychnovský zámek. Zároveň mají dobré vztahy se sousedy: Sousedské slavnosti zažívá ve svých obcích pětina lidí, jiné akce se sousedy skoro polovina lidí.

Jak se v regionu žije vám? Co byste chtěli změnit? Chceme slyšet váš názor. Na internetu si najděte www.trendaro.cz, přihlaste se a my vám budeme posílat krátké a zábavné dotazníky o Rychnovsku. Za váš čas vás finančně odměníme. A pokud budete chtít, můžete vyplňovat i marketingové dotazníky a přivydělat si trochu víc. Zní to dobře?

Jak na to?

Stačí si otevřít stránku Trendara, zaregistrovat se přes e-mail a můžete se pustit do vyplňování zábavných dotazníků. Jde to i z mobilu.

Po vyplnění prvních úvodních dotazníků Trendaro zjistí, že jste z Rychnovska, a začnou vám postupně chodit dotazníky zaměřené na váš region.

Pokud budete chtít, můžete si i stáhnout appku pro Android v Google Play.

zdroj: trendaro