prukazové fotografie

Společnost ŠKODA AUTO zve zájemce na Sportovní den

Kvasiny, 5. 6. 2019 – Společnost ŠKODA AUTO zve všechny zájemce z řad zaměstnanců i obyvatelů regionu v neděli 23. června na sportovní den, který proběhne v sportovním areálu FC Spartak Rychnov nad Kněžnou. Své schopnosti si budete moci změřit v různých sportovních disciplínách. Vrcholem dne bude exhibiční fotbalové utkání regionálních fotbalistů se starou gardou BOHEMIANS PRAHA.

Společnost ŠKODA AUTO ve spolupráci s městem Rychnov nad Kněžnou pořádá pro všechny obyvatele regionu sportovní den. Zábavu zde naleznou děti i dospělí, kteří budou moci soutěžit v několika sportovních disciplínách. Vedle klasické atletiky (sprint na 60, skok do dálky a hod pěnovým oštěpem) bude možné si vyzkoušet plážový volejbal, golf, ping-pong, body zorbing, basket a pétanque. V rámci programu vystoupí fotbalový free stylista Honza Weber. Pro děti bude připraven program na dopravním hřišti a nafukovací atrakce.

Sportovní den začíná v neděli 23. června ve sportovním areálu ve 12 hodin a trvá do 18 hodin. Všechny disciplíny si mohou vyzkoušet i jednotlivci bez spoluhráčů a není třeba se předem registrovat. Po celý den budou k dispozici stánky s občerstvením.

Během odpoledne proběhne na fotbalovém hřišti již 3. ročník turnaje provozů ŠKODA AUTO Kvasiny v malé kopané. Loňské vítězství bude obhajovat tým montáže. Fotbalové odpoledne vyvrcholí od 17:30 hodin exhibičním utkáním staré gardy Bohemians Praha proti výběru hráčů závodu ŠKODA AUTO v Kvasinách.

V týmu Bohemians Praha nastoupí mj. Antonín Panenka, Marek Nikl, Lukáš Hartig, Radek Šírl, Dalibor Slezák a Zdeněk Prokeš.
Vstup i parkování je zdarma.

zdroj: Škoda auto