prukazové fotografie

Zeptali jsme se místních, co Rychnovsku schází. A tohle jsou podle nich největší problémy 

První výsledky výzkumů Trendaro ukazují, že lidi trápí dlouhé čekání u doktorů, nedostatek zubařů, dopravní zácpy a nedostatek parkovacích míst. 

Kromě zmíněných vad na kráse ale mají “rychnovští” svůj region opravdu rádi. Oceňují pracovní příležitosti, dobré služby i blízkost k přírodě. Všichni, komu záleží na místě, kde žijí, mají ale ještě šanci pro něj něco udělat. Například stáli byste o chytrou aplikaci na parkování, která by vám řekla, kde je ještě místo? Ještě máte čas říct k tomu svůj názor!

Dejte své obci 5 minut

V Trendaru na vás čeká 10 tematických dotazníků: o dopravě, bezpečnosti, volnočasových možnostech, zdravotnictví a sociálních službách, bydlení, vzdělávání, rozvoji veřejného prostoru a komunitnímu životu. Jak tyhle oblasti vidíte? Co by se mělo změnit, aby se vám tu žilo líp?

Ještě do konce ledna máte šanci říct nám svůj názor a pomoci tak ovlivnit dění – výsledky výzkumu uvidí jak starostové, tak další důležití aktéři, kteří se snaží region změnit k lepšímu.

Jak na to?

Stačí si otevřít stránku Trendara, zaregistrovat se přes e-mail a můžete se pustit do vyplňování zábavných dotazníků. Jde to i z mobilu. (A pokud budete chtít, můžete si i stáhnout appku pro Android v Google Play.)

Po vyplnění úvodních dotazníků Trendaro zjistí, že jste z Rychnovska, a zobrazí se vám dotazníky zaměřené na váš region. Pak už můžete vyplňovat – doma, při čekání ve frontě nebo třeba v autobuse.

zdroj: trendaro