prukazové fotografie

Maturitní ples GFMP 4.B4 – HORROR STORY

ples-horror-masky

Maturitní ples by měl být nezapomenutelným zážitkem nejen pro pořádající studenty, ale i pro všechny příznivce budoucích maturantů, kteří je v tento večer přijdou podpořit. Hlavní roli při přípravě „maturáku“ zaujímá především originalita, čehož se velmi dobře držela i třída 4.B4 z rychnovského gymnázia, která svůj slavný den prožila v duchu hororu a pro hosty si připravila nejedno tajemné překvapení.

Celým strašidelným večerem, konajícím se dne 23. 1. 2015 ve společenském centru, nás provázela Mgr. Iva Bořková. Taneční kroky všech zúčastněných vedly tóny známé skupiny Koplaho Band, a protože maturanti mysleli i na mladší generace, byl od jedné hodiny ranní pozván také profesionální DJ. Kromě slavnostního nástupu završeného šerpováním se hosté mohli těšit na vystoupení capoiery nebo „pomponů“, a chvilku před půlnocí se na parketě zjevil dokonce i kouzelník.

Největší úspěch, kromě velmi povedeného maturitního videa, sklidilo půlnoční překvapení. Babky vlnící se v rytmu diskotékových písní, duchové a jejich krotitelé a nakonec také „líbezné“ baletky, po nichž už se studenti mohli konečně pustit na vrchol celého večera, tedy zašlapávání maturitních šerp.

Ples byl velice povedený, vše vyšlo podle představ a my už teď můžeme maturantům jen popřát hodně štěstí u jejich zkoušky dospělosti a u přijímacích zkoušek na jejich vysněné školy.

obsáhlejší fotoreport naleznete na adrese: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.761511000605616.1073741839.264924366930951&type=1