MDŽ Mejdan Dokonalých Žen vol. 3

mdz-roman

Milé ženy,
v sobotu 28.3.2015 proběhl ve vamberecké Sokolovně již třetí MDŽ mejdan. Začínalo se v 17:00h a před Sokolovnou bylo již po 16hodině celkem rušno. Před otevřením to byla doslova tlačenice. Což značilo, že bude asi pěkně rušno. Hned jak se se otevřelo, rušno opravdu bylo. Jako přivítání byla pro každou návštěvnici připravena tradiční MDŽ květina. Naši manekýni rozdávali karafiáty jako o život.

Protože hlavní program začínal až od 19h, byl připraven doprovodný program. Líčení a kosmetické poradenství v podání Martiny Masařové ze salonu No.1. Zdravá výživa a hubnoucí přístroje z Relaxfit studia s Karolínou Dvořákovou. Specialistka na zdravé a pohodové hubnutí Lucie Tvrdoňová. Výklad karet a numerologie se skvělou Nadin Chmelovou. Dámská jízda a Kateřina Letáčková. Fotokoutek s famózním Jiřím Novotným.

 

_DSC9984

Hlavní program zahájila modní show obchodu La Fabrique a Jeans móda z Rychnova nad Kněžnou. Modelkám a manekýnům se vše zdařilo na jedničku. Z mola nikdo nespadl. Skvělou tečkou na závěr přehlídky byla promenáda manekýnů v trenkách. Jak to dopadlo? Ten kdo tam byl ten to ví… 😉

 

_DSC0185

V průběhu se ještě stihla proměna jedné z účastnic. Líčila Jitka Wernerová, o účes se postarala Monika Krčmářová a o oblečení Renata Martincová – La Fabrique.

 

_DSC0232

Barman Petr Hurta byl dalším kdo se postaral o kulturní vložku. Jeho světelná show je neskutečným zážitkem a myslím, že on sám oslnil mnoho žen v sále.

 

_DSC0312

No a to nač se těšila většina žen už od loňské MDŽ začalo úderem 22hodiny. Pánové z The CZECH Chippendales  to umí rozjet. Rocky, Mike a Rico znovu ukázali, že dovedou vykouzlit úsměv na tváři každé  ženy…

 

_DSC0177

Ženám kterým ani tohle všechno ještě nestačilo, hrál až do ranních hodit DJ Tommy a tančilo se i na mole. Nesmíme zapomenout ani na tajemného moderátora který nás celým večerem provázel a to mnohdy s nasazením vlastního života. O naši ochranu se staral bodyguard Michal Beránek, zapálená lýtka hasil hasičský dozor Pavel Hájek.

Děkujeme všem kteří dorazili, starali se o zábavu a především Vám ženám. Účast i atmosféra byla úžasná. Budeme doufat, že se na příští MDŽ párty sejdeme opět v plném počtu a se stejně skvělou náladou.

Vaše Agentka Romana