Miloš Beneš MMA zápasník Fight Gym Rychnov nad Kněžnou

Minulý týden dokázal porazit v německém Lipsku na Imperium Fighting Championship domácího zápasníka Felixe Schmidta (cca 40 zápasů v Kickboxu, Kampfsportschule Felix Schmidt – trenér ve své škole Bojových sportů). A to jednomyslným rozhodnutím na body v zápasem do 77 kg, 2 x 5 min. Miloš na zápas shazuje 7 kg. Věnuje se MMA ve Fight Gymu Rychnov nad Kněžnou (dříve Vale tudo Týniště nad Orlicí) již druhým rokem pod trenérem Filipem Bendou.

Beny1

Hlavní trenér FG RK F. Benda k tomuto mimo jiné uvádí: „…v minulosti jsem také zápasil v Lipsku na podobném turnaji FFC a proto vím, že zde vyhrát na body je velmi cenná výhra a výkon musí být opravdu přesvědčivý, to není jako u nás v ČR“. Co se týče Benyho jedná se o velmi talentovaného sportovce s důsledným a příkladným přístupem k tréninku o kterém ještě brzy uslyšíme.

Beny2

 

Za dobu působení v FG RK již odzápasil 2 amatérské a 2 profi zápasy, oba s bilancí 1 výhra, 1 prohra. Bojovým sportům se začal věnovat zhruba před šesti lety a to zejména Boxu, kde odboxoval cca 20 amatérských utkání.

Beny