Módní přehlídka Vozíčkářů – Elegance bez bariér 2015

TŘETÍ ROČNÍK ELEGANCE BEZ BARIÉR

Ve čtvrtek 22. října 2015 se v rychnovském Společenském centru konal již třetí ročník Elegance bez bariér, který uspořádal spolek VerMi. Jednalo se o charitativní módní přehlídku nejen vozíčkářů, ale také chodících modelek a modelů.

eeb-tit

Byly představeny tři módní kolekce. Letos jsme oslovily módní návrhářku Martu Musilovou, stylistku Alenu Nonnovou a managerku Havlíčkova 919 Gabrielu Tomkovou. Na pódiu se pak vystřídali také známé osobnosti a umělci, kterými se to letos jenom hemžilo. Pozvání přijala Miss Earth 2012 Tereza Fajksová , Muž roku 2015 Jakub Kraus, Mister International 2014 Tomáš Dumbrovský, muž roku 2003 Milan Souček, mistryně ČR na handbiku Petra Hurtová, mistryně Evropy v plavání Petra Chocová, bronzová medailistka ve slalomu Kristýna Křenová, nejúspěšnější česká tenistka na vozíčku Laďka Pořízková. Jako host přijela také Jitka Nováčková Česká Miss 2011 a mnoho dalších. Letos jsme také poprvé v historii EBB vysílali přímý přenos z celého průběhu přehlídky. Na pódiu vystoupili finalisté superstar Martin Šafařík, Veronika Stýblová, dětská taneční skupina Mad Style z Třebechovic pod Orebem, hřebem večera předvedl své umění populární český písničkář, který vystupuje pod pseudonymem Voxel. Nabitým večerem provázela Eva Králová a Jakub Bystrzycki.

_DSC8451
Vyprodaný sál, neskutečná atmosféra, pozitivní energie, to je Elegance bez bariér. Díky všem partnerům a lidem, kteří nás tento rok opět podpořili, se nám společně podařilo vybrat celých 132 000,- Kč , což je zatím historicky největší částka a patří jim tím srdečné díky. Dále se nám pro rodinu podařilo sehnat počítač od společnosti ASUS v hodnotě 16000,- Kč. Dále se předával velký potravinový koš a kosmetická taška od společnosti DERMACOL. Náš generální partner Czechoslovak real navíc věnoval dotykový tablet. Vše bude věnováno rodině Vítkových, pro kterou byla letošní EBB uspořádána.

Fotoreportáž z minulého ročníku Ebb 2014 naleznete na adrese http://www.rychnovinky.cz/214-modni-prehlidka-vozickaru-elegance-bez-barier-2014/

 

Mgr. Michaela Rázková, Mgr. Veronika Vavrečková
Tel.: 776809007, 774960347
Hl. organizátorky Ebb
info@elegancebezbarier.cz

EBB-plakat-web-600