Módní show – Obchod módou Odehnal z Doudleb nad Orlicí

_DSC0879

Na rychnovsku proběhla úspěšná módní show, která se konala 11. dubna 2015 ve Sporthotelu Weldis v Dlouhé Vsi. O odpoledne plné módy se postaral Obchod módou Odehnal z Doudleb nad Orlicí, který má dlouholetou tradici a upřednostňuje české značky nejvyšší kvality a dobře padnoucích střihů – např. Draps, JTX, Scharf, Sabatti nebo Jopes.

_DSC0889

Na přehlídkovém mole byly k vidění krom značek českých i značky světové, jako např. Top Secret, Topbis, RedSpot nebo španělská značka Smash. Show vyvrcholila třetím blokem, kde pohledné modelky předvedly noční a spodní prádlo značky Triola a velmi zajímavé italské sety s push up efektem. Všechny předváděné kousky i mnoho dalších modelů bylo možné zakoupit v celé škále velikostí ve foyer hotelu. Módní oblečení bylo možné doladit krásnými šperky z Jablonce i ručně vyráběnými skvosty z dílny Terezy Grulichové.

_DSC0954

Přehlídkové odpoledne mělo velice kladný ohlas a dámy i pánové si odnesli kromě hezkých nezbytností do šatníku i příjemné pocity z pěkně stráveného odpoledne.

_DSC0807

Obchod módou Odehnal se na Vás bude opět těšit na své další, v pořadí již čtvrté, módní show s podzimním podtextem, která dozajista nabídne i velmi zajímavou vánoční inspiraci. Tato show proběhne v druhé polovině října. Vzhledem k očekávanému zájmu si opatřete vstupenky včas, doporučují dámy Eva Odehnalová a Jana Benešová, které obchod společně vedou.

_DSC0786