Módní přehlídka Vozíčkářů – Elegance bez bariér 2016

ČTVRTÝ ROČNÍK ELEGANCE BEZ BARIÉR

Rok se s rokem sešel a 24. listopadu 2016 proběhl další, 4. ročník charitativní módní přehlídky Elegance bez bariér. Letos byla akce přesunuta z rychnovského Společenského centra do krásných a zcela vyprodaných prostor Pelclova divadla. Už z názvu je jasné, že toto není běžná módní přehlídka.

_dsc1051

Na mole vystoupili vozíčkáři za doprovodu úspěšných modelek a modelů. Diváci měli během večera možnost vidět známé tváře jako například Muže roku 2015 Jakuba Krause, Mistra Global 2016 Tomáše Martinku, Muže roku 2014 Tomáše Dumbrovského, Miss Earth 2012 Terezu Fajksovou, nebo také Českou Miss 2014 Gabrielu Frankovou. Své módní kolekce predstavili Marta Musilová, Havlíčkova 919 a salón paní Evy Říčařové a společenské šaty Le Monika od paní Moniky Libřické. Celý večer uvedla svým vystoupením taneční skupina MAD style z Třebechovic pod Orebem. Na programu nechyběla ani pěvecká vystoupení. Stejně jako minulý rok zde vystoupil zpěvák Martin Šafařík, dále skupina LEON a také velice úspěšný hudebník Pavel Callta, který zazpíval řadu svých hitů jako Zrzka, Terapeut, nebo svůj aktuální singl Tak promiň. Večer, kterým diváky provázela dvojice Eva Králová s Michalem Janotkou, se nesl ve výborné a pozitivní atmosféře.

_dsc0939

Celý výtěžek z této akce putoval do rodiny těžce nemocného třinácti letého Péti z Dobrého. Ve finále se vybralo krásných a rekordních 140 000,- Kč a řada věcných darů. Můžeme být pyšni na to, že taková akce se koná právě v u nás, v Rychnově nad Kněžnou. Nezbývá než poděkovat pořadatelkám akce, Veronice Vavrečkové a Michaele Rázkové, které vymyslely takto úžasný projekt, který pomáhá a těšit se na příště.

Fotoreportáž z minulého ročníku Ebb 2015 naleznete na adrese http://www.rychnovinky.cz/6084-modni-prehlidka-vozickaru-elegance-bez-barier-2015

 

S pozdravem za celý realizační tým projektu
Mgr. Michaela Rázková a Mgr. Veronika Vavrečková
Předseda VerMi, z.s a hlavní organizátor Elegance bez bariér
Kontakt: telefon: 776 809 007, email: info@elegancebezbarier.cz, web: www.elegancebezbarier.cz